ĮRANGA IR PASLAUGOS PRAMONEI
© 2013 IĮ TECHSALIS
Lazerinis centravimas
    IĮ Techsalis atlieka lazerinius velenų centravimo, taip pat plokštumo, tiesumo, lygiagretumo ir kitų geometrinių dydžių matavimo darbus. Lazerinės matavimo technologijos yra žymiai pranašesnės už tradicinius mechaninius matavimo būdus, o mūsų naudojamų lazerinių prietaisų 1 μm skiriamoji geba leidžia sėkmingai spręsti pačias sudėtingiausias matavimų užduotis.
    Besisukančių mechanizmų centravimo ir balansavimo patikra yra svarbiausia profilaktinės priežiūros priemonė užtikrinant jų sklandų ir nepertraukiamą darbą. Blogai sucentruotų įrengimų varikliai dėl padidėjusios vibracijos patiria didesnes apkrovas, jų movos, guoliai ir mechaniniai sandarikliai žymiai sparčiau dėvisi ir dažnai tampa neplanuotų sustojimų priežastimi. Mūsų specialistų atliekamas itin tikslus lazerinis centravimas iki 10% sumažina energijos sąnaudas, padidina įrengimų efektyvumą ir prailgina jų eksploatacijos laiką.
Įrengimų montavimas ant polimerinių atramų
    Šiuolaikiniai pramoniniai įrengimai reikalauja ne tik tikslaus centravimo, bet ir patikimo tvirtinimo. Dažnai montavimo metu iškyla techninių kliūčių, susijusių su pamatų kokybe - atraminiai paviršiai nėra idealiai plokšti ir lygiagretūs. IĮ Techsalis siūlo novatorišką įrengimų montavimo technologiją, tvirtinimui naudojant pamatines atramas, išlietas iš EPY, Chockfast ir Epocast polimerinių mišinių.
    Tradicinis "kietas" įrengimų montavimas išlyginimui naudojant plienines plokšteles reikalauja itin tikslaus mechaninio atraminių paviršių apdirbimo. Netgi maži netikslumai gali tapti didelių vidinių įtempimų ir deformacijų priežastimi. Montavimas taikant naują technologiją yra žymiai patikimesnis: tarpus tarp pamato ir įrengimų atraminių kojų užliejus specialiu polimeriniu mišiniu apkrovos kontaktiniuose paviršiuose pasiskirsto tolygiai, o pamatas daug geriau (iki 90%) izoliuojamas nuo mechanizmų generuojamų vibracijų.
PASLAUGOS