ĮRANGA IR PASLAUGOS PRAMONEI
PARTNERIAI
© 2013 IĮ TECHSALIS
    InterApp AG - daugiau kaip 40 metų patirtį turintis Šveicarijos sklendžių gamintojas. Pradėjusi veiklą 1969 m. Cugo mieste (Šveicarija), InterApp tapo pasaulyje gerai žinoma ir vertinama kompanija, turinčia filialus ir atstovybes daugelyje šalių.
    InterApp produktai kuriami ir gaminami siekiant patenkinti aukščiausius reikalavimus. Ilgamečių solidžių investicijų į gamybą ir nuosavą mokslinių tyrimų bazę dėka InterApp kompanija tapo viena iš rinkos lyderių. Inžinierių sukurta ir ištobulinta firminė state-of-art sklendžių technologija yra vienas iš kompanijos kertinių akmenų.
    Turėdama aukščiausius technologinius standartus atitinkančias gamybos, surinkimo ir testavimo linijas savo gamyklose Šveicarijoje ir Ispanijoje, InterApp gali maksimaliai efektyviai tiekti produkciją savo klientams visame pasaulyje ir operatyviai reaguoti į jų individualius poreikius.
    Daugiau informacijos - www.interapp.net.
    T&M Techniek BV - indukcinius kaitintuvus gaminanti Olandijos kompanija. "TM induction heating" brendą naudojanti kompanija daugiau kaip 30 metų kuria ir gamina prietaisus bei indukcines sistemas guolių, įvorių, krumpliaračių, movų ir kitų detalių kaitinimui. Pirmą kaitintuvą pagaminusi 1980 metais, šiandien T&M Techniek BV parduoda virš 1000 kaitintuvų per metus daugiau kaip 35 šalyse.
    Pasitelkusi daugiametė patirtį ir nuolatines inovacijas, T&M Techniek BV kompanija rinkai tiekia tik aukšto techninio lygio, patikimus produktus - tiek standartinius, didelio efektyvumo Easy therm serijos prietaisus, tiek ir nestandartinius, specialios paskirties indukcinius kaitintuvus, galinčius per trumpą laiką išspręsti gamybines užduotis, susijusias su detalių kaitinimu. T&M Techniek BV gaminami indukciniai kaitintuvai garantuoja greitą, saugų ir lengvai kontroliuojamą kaitinimo procesą.
    Daugiau informacijos - www.tm-induction.com.
    NextSense GmbH - 2007 metais įkurta aukštų technologijų Austrijos kompanija, siūlanti novatoriškus sprendimus matavimo ir testavimo technologijų srityse. Užėmusi tvirtas pozicijas sparčiai augančioje optinių jutiklių rinkoje, kompanija kuria ir gamina mobilius lazerinius profilio matavimo prietaisus bei individualias sistemas.
    NextSense gaminamas prietaisas Calipri - pirmas patentuotas delninis optoelektroninis matuoklis pasaulyje, bekontakčiu būdu nuskaitantis įvairių kontūrų geometrinius matmenis. Kompanijos specialistų sukurtas bekontaktis matavimo principas - The Power of 3 - yra žymiai tikslesnis už tradicinius matavimo metodus ir visiškai eliminuoja paklaidas, susijusias su žmogiškuoju faktoriumi.
    NextSense klientų sąraše - daug žinomų geležinkelių, plieno ir automobilių pramonės sektorių kompanijų: Alstom, Audi, Bombardier, Daimler, DB, Magna-Steyr, ÖBB, SBB, Siemens, SNCF, Stadler, VW, Evraz ir kt.
    Daugiau informacijos - www.nextsense.at.