ĮRANGA IR PASLAUGOS PRAMONEI
© 2013 IĮ TECHSALIS
LAZERINIAI MATUOKLIAI
CALIPRI Railway
CALIPRI Automotive & Universal
SURFILES
    Surfiles - bekontaktės, trijų tipų matavimo sistemos, skirtos įvairios produkcijos kokybės kontrolei. Lazerinis matavimo principas leidžia matuoti net labai aukštos temperatūros (~1000 °C) objektus, o specialaus, novatoriško kalibracijos metodo dėka yra pasiektas itin didelis tikslumas.
    PMG - profilio matavimo sistemos, skirtos nepertraukiamam gaminamos produkcijos profilio matavimui ir įvairiapusei duomenų analizei.
    DIRIS 3D - automatinės paviršiaus kokybės kontrolės sistemos. Trimatis paviršiaus skenavimas leidžia lengvai aptikti tiek išilginius nelygumus, tiek minimalaus gylio defektus.
    FMG - didelio tikslumo plokštumo matavimo sistemos. Lengvai integruojamos į gamybines linijas, FMG sistemos bekontakčiu būdu matuoja gaminamos produkcijos vertikalaus ir horizontalaus paviršiaus plokštumą.
    Bekontakčio profilių matavimo prietaiso Calipri pagalba galima nuskenuoti daugelio objektų kontūrus, juos analizuoti ir palyginti su nominaliais išmatavimais. Priklausomai nuo keliamų užduočių, siūlomos skirtingos Calipri sistemos versijos, pritaikytos konkretiems matavimams. Visi matavimai atliekami vienu prietaisu. Duomenys, gaunami matuojant bekontakčiu lazeriniu būdu, yra žymiai patikimesni ir lengviau atkartojami lyginant su gaunamais tradiciniais kontaktiniais metodais.
    Calipri Automotive - bekontaktis protarpių kontūrų matavimo prietaisas, pritaikytas surinkimo kokybės kontrolei automobilių, aviacijos ir kitose pramonės šakose. Plotis, kampas, radiusas ir kiti pageidaujami matmenys gaunami per keletą sekundžių. Užsakovui pageidaujant, siūloma ir stacionari Calipri versija, skirta tiesioginiams matavimams ir 100% patikrai gamybinėse linijose atlikti.
    Calipri Railway - bekontaktis lazerinis geležinkelių transportui ir tramvajams pritaikytas matavimo prietaisas. 12 skirtingų programinių modulių leidžia greitai ir tiksliai vienu prietaisu matuoti daugelį svarbių aširačių ir bėgių parametrų: bandažo profilį ir storį, ratų diametrą ir atstumą tarp ratų, ištrupas ir iščiuožas, stabdžių nusidėvėjimą, bėgių geometriją ir kt.
    Matavimo procesas Calipri prietaisu labai paprastas ir trunka tik keletą sekundžių - tereikia jutiklį pravesti virš matuojamo objekto. Intelektuali duomenų apdorojimo sistema nuolat registruoja objekto vaizdus ir juos sumuoja, todėl matuojant nebūtina laikytis tikslaus atstumo ir kampo tarp jutiklio ir matuojamo objekto. Pagalbinių garsinių signalų ir grafinio atvaizdavimo ekrane dėka greitas, tikslus ir lengvai atkartojamas rezultatas gaunamas nepriklausomai nuo vartotojo turimos patirties ir įgūdžių.